5 правил продуктивної благочинності від "Клуб Добродіїв"

 

  1. Не піддавайтеся проханням про репост у соціальних мережах.  Робити репост про допомогу варто лише в двох випадках. Перший ― якщо прохання публікує людина, якій ви беззастережно довіряєте. Другий ― якщо ви детально розібралися в ситуації і готові попросити своїх друзів допомагати разом із вами. Якщо ви зробили терміновий репост, але не перевірили його, можливо, ви підтримали шахраїв.
  2. Перевіряйте організації. Запитайте офіційні документи, зазирніть на фейсбук-сторінку організації, спитайте, кому саме вони допомагають, де знаходяться, які в них проблеми. Дізнавайтеся про всі деталі, які вас цікавлять. Від того, чи зареєстрований фонд або громадська організація, вона не стане більш чесною або відповідальною. Весь секрет у деталях і публічному звіті.
  3. Не кидайте кошти в бокси незнайомцям. 90% "волонтерів", які збирають гроші в кеш-бокси на вулицях, ― шахраї. Найсумніше те, що попит народжує пропозицію. Якщо боксів стає більше, значить, людям простіше безвідповідально кинути 5 гривень. Простий спосіб заспокоїти душу і поставити галочку навпроти слова "благодійник". Але подолати проблему "бродячих волонтерів" можна лише в один спосіб ― "морити їх голодом".
  4. Перевіряйте адресність допомоги. Якщо ви хочете стати відповідальним благодійником, візьміть собі за правило перевіряти, чи дійсно допомога пішла за призначенням. Попросіть надіслати фотографії дітей у нових куртках або документ про закупівлю товару чи перерахування грошей. Це потрібно в першу чергу не вам, а тому, кому ви допомагаєте.
  5. Визначайте кінцевий результат добрих справ. Запишіть великими літерами і запам’ятайте: ваша допомога має допомагати. Тільки так і не інакше. Ви ж ставите цілі в повсякденному житті? Так і в добрих справах обов’язково має бути мета.

Детальніше про діяльність організації за посиланням dobrodiy.club

Поделись в социальных сетях

Теги


Комментарии

символов 999

Другие публикации автора

Дайте відповідь на три запитання і ви будете готові до добрих справ

Займаючись волонтерською і благочинною діяльністю вже більше 5 років, точно скажу, що добрі справи — це непросто. Але ми прийшли в цей світ не тільки, щоб споживати, а й щоб створювати і розповсюджувати добро. Якщо хочете допомагати...

Несколько советов для начинающих волонтеров

Вы думаете о том, чтобы подарить свое время cиротам? Но у вас появились сомнения и вопросы. За годы деятельности проекта «Хочу Жити! Дружити! Радіти!» мы многому научились, прочувствовали все сомнения на себе и вместе со...

Другие авторы

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more