Сонячна казка від Casting Sunkiss

Casting Sunkiss потрапив мені до рук у найдоречніший час - тиждень petites vacances, який я поволі витрачала на домашні справи й мандрівки щонайдалі на каву з друзями. Отже у цей доволі лінивий графік ідеально вписувався невеличкий експеримент, який, поміж задоволення звичної цікавості, обіцяв безболісний і красивий ефект "вицілуваного сонцем" волосся. Й абсолютно виправдав очікування.

Ароматний гель із мініатюрного яскравого тюбика необхідно було використати усього декілька разів по всій довжині волосся чи нанести його на окремі пасма; потім просушити гарячим повітрям або ж додати у цей нехитрий рецепт справжнього сонячного світла. І жодних тобі рукавичок, спеціальних аплікаторів, вичікування і змивання, будь-яких інших складнощів, з якими часто доводиться стикатися під час фарбування волосся (з яких найстрашніші - ушкодження/пересушення волосся).

За декілька днів у процес вливається ваша сестра чи подруга, що щиро дивується золотистому блискові без видимих на те причин - до моря ж ніби не їздила, до перукарного майстра теж не записувалась. Уже за тиждень коло стає більшим за рахунок уважних колежанок, а сама я надзвичайно тішусь, що повертаюсь до справ із відчуттям, ніби у моєму волоссі умістилось усе морське тепло.

Поделись в социальных сетях

Теги


Комментарии (1)

символов 999

Другие авторы

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more