Сонячна казка від Casting Sunkiss

Casting Sunkiss потрапив мені до рук у найдоречніший час - тиждень petites vacances, який я поволі витрачала на домашні справи й мандрівки щонайдалі на каву з друзями. Отже у цей доволі лінивий графік ідеально вписувався невеличкий експеримент, який, поміж задоволення звичної цікавості, обіцяв безболісний і красивий ефект "вицілуваного сонцем" волосся. Й абсолютно виправдав очікування.

Ароматний гель із мініатюрного яскравого тюбика необхідно було використати усього декілька разів по всій довжині волосся чи нанести його на окремі пасма; потім просушити гарячим повітрям або ж додати у цей нехитрий рецепт справжнього сонячного світла. І жодних тобі рукавичок, спеціальних аплікаторів, вичікування і змивання, будь-яких інших складнощів, з якими часто доводиться стикатися під час фарбування волосся (з яких найстрашніші - ушкодження/пересушення волосся).

За декілька днів у процес вливається ваша сестра чи подруга, що щиро дивується золотистому блискові без видимих на те причин - до моря ж ніби не їздила, до перукарного майстра теж не записувалась. Уже за тиждень коло стає більшим за рахунок уважних колежанок, а сама я надзвичайно тішусь, що повертаюсь до справ із відчуттям, ніби у моєму волоссі умістилось усе морське тепло.

Теги


Комментарии (1)

символов 999

Другие авторы