Промені сонця у тюбику

Я давно збиралася додати якоїсь родзинки своїй зачісці, але всі способи фарбування мене відлякували – не хотіла псувати волосся. Тому нагода протестувати освітлюючий гель Casting Sunkiss від L'Oréal Paris мене дуже порадувала – виробники обіцяли ефект сонячних прядок без шкоди для волосся.

Своє волосся в мене русяве, тому я сподівалася на значний ефект. Привабило те, що застосування не потребує клопоту – достатньо просто нанести гель на волосся руками і висушити теплим повітрям.

Процес зайняв у мене хвилин 5: видавила певну кількість гелю (до речі, пахне дуже приємно), розтерла в руках, розподілила по прядках волосся. Далі подіяла на волосся теплим повітрям. Проте одразу якогось очевидного ефекту не помітила. На другий день, правда, мені здалося, що деякі прядки волосся трохи посвітлішали :)

 

Через кілька днів я вирішила спробувати ще раз. Цього разу я нанесла значно більшу кількість гелю, аж до мокрого волосся, і знову висушила теплим повітрям. І цього разу ефект був відчутний – на перший погляд ніби нічого не змінилося, але все-таки певна літня нотка з’явилася в образі.

Я налаштована користуватися гелем Casting Sunkiss від L'Oréal Paris і далі, бо ефект мені подобається – м’яке освітлення, ніби і справді доторки сонця.

Поделись в социальных сетях

Теги


Комментарии (8)

символов 999

Другие авторы

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more