Промені сонця у тюбику

Я давно збиралася додати якоїсь родзинки своїй зачісці, але всі способи фарбування мене відлякували – не хотіла псувати волосся. Тому нагода протестувати освітлюючий гель Casting Sunkiss від L'Oréal Paris мене дуже порадувала – виробники обіцяли ефект сонячних прядок без шкоди для волосся.

Своє волосся в мене русяве, тому я сподівалася на значний ефект. Привабило те, що застосування не потребує клопоту – достатньо просто нанести гель на волосся руками і висушити теплим повітрям.

Процес зайняв у мене хвилин 5: видавила певну кількість гелю (до речі, пахне дуже приємно), розтерла в руках, розподілила по прядках волосся. Далі подіяла на волосся теплим повітрям. Проте одразу якогось очевидного ефекту не помітила. На другий день, правда, мені здалося, що деякі прядки волосся трохи посвітлішали :)

 

Через кілька днів я вирішила спробувати ще раз. Цього разу я нанесла значно більшу кількість гелю, аж до мокрого волосся, і знову висушила теплим повітрям. І цього разу ефект був відчутний – на перший погляд ніби нічого не змінилося, але все-таки певна літня нотка з’явилася в образі.

Я налаштована користуватися гелем Casting Sunkiss від L'Oréal Paris і далі, бо ефект мені подобається – м’яке освітлення, ніби і справді доторки сонця.

Теги


Комментарии (8)

символов 999

Другие авторы