Таки почніть з любові до себе

Я добре пам’ятаю той момент, коли полюбила своє тіло і бажаю, щоб це сталося в житті кожної жінки. Хоча за типом тілесної конституції я маю, як кажуть, широку кістку, а риси обличчя – вічно дитячі щічки з ямочками. Але ніколи не мала комплексів щодо фігури – просто ставилася до неї нейтрально. Нестачі кавалерів не відчувала, але і любові до себе не було.

Поворотний момент виглядав приблизно так. Заняття з йоги, зал із стінами-дзеркалами, я переодягаюся. У якийсь момент завдяки системі дзеркал, побачила своє чітке відображення зі спини. Всі форми і складочки. Зеркала так прямо показали тіло ззаду, наче голова повернулась на 180 градусів. І ..я собі сподобалась!

З часом задумалася – ми так звикли дбати про все, що допомагає нам функціонувати: в ноутбуці оновлюємо програми, наводимо порядки у файлах; вдома – прибираємо, купуємо нові меблі; не кажучи вже про культ авто. Але більшість абсолютно пофігістично ставиться до основного функціонального інструменту – свого тіла. Мене вразила ця думка. Я почала прислухатися до свого організму: висипатися, більше рухатися, займатися спортом, бігати, їсти корисне і смачне. Це усвідомлення сталося приблизно водночас з «дзеркальним моментом». Далі з’явилися повага і любов, до організму такого, який він є. Це сталолося у 27 років (зараз мені 29).

Я дано працюю в маркетинзі (реклама, піар). Стиль комунікації Dove мені знайомий, я внутрішньо з ним погоджуюся. Вони одними з перших почали показувати у рекламі жінок такими, якими ті є насправді – з усіма складочками, апельсиновою шкірою і т. д. Особливо люблю зворушливий ролик Dove Real Beauty Sketches, номінант рекламного фестивалю Канські леви 2013 – перегляньте прямо зараз.

Я працюю у ресторанній сфері. Усі наші заклади (Сім’я ресторанів Діми Борісова) – не про красиву люстру, а про їжу. Розвиваємо гастрономічну культуру – «вчимо» людей смачно їсти. Як думаєте, можливо у нас бути на дієті? Можливо звісно, але чи треба? Більшість з нас життєлюби, гурмани і ми займаємося своєю справою свідомо. Я люблю задоволення від простих речей: щось смачненьке, валяння на канапі з книгою, прогулянки у парку, сонячне світло на щоках, мокрий ніс собаки.. Й щиро бажаю кожній відкрити цю маленьку істину: ти красивіша, ніж думаєш! Тоді все навколо змінюється дуже швидко. А потім приходить любов не лише до себе.

Поделись в социальных сетях

Теги


Комментарии (736)

символов 999
Показать еще

Другие авторы

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more