Таки почніть з любові до себе

Я добре пам’ятаю той момент, коли полюбила своє тіло і бажаю, щоб це сталося в житті кожної жінки. Хоча за типом тілесної конституції я маю, як кажуть, широку кістку, а риси обличчя – вічно дитячі щічки з ямочками. Але ніколи не мала комплексів щодо фігури – просто ставилася до неї нейтрально. Нестачі кавалерів не відчувала, але і любові до себе не було.

Поворотний момент виглядав приблизно так. Заняття з йоги, зал із стінами-дзеркалами, я переодягаюся. У якийсь момент завдяки системі дзеркал, побачила своє чітке відображення зі спини. Всі форми і складочки. Зеркала так прямо показали тіло ззаду, наче голова повернулась на 180 градусів. І ..я собі сподобалась!

З часом задумалася – ми так звикли дбати про все, що допомагає нам функціонувати: в ноутбуці оновлюємо програми, наводимо порядки у файлах; вдома – прибираємо, купуємо нові меблі; не кажучи вже про культ авто. Але більшість абсолютно пофігістично ставиться до основного функціонального інструменту – свого тіла. Мене вразила ця думка. Я почала прислухатися до свого організму: висипатися, більше рухатися, займатися спортом, бігати, їсти корисне і смачне. Це усвідомлення сталося приблизно водночас з «дзеркальним моментом». Далі з’явилися повага і любов, до організму такого, який він є. Це сталолося у 27 років (зараз мені 29).

Я дано працюю в маркетинзі (реклама, піар). Стиль комунікації Dove мені знайомий, я внутрішньо з ним погоджуюся. Вони одними з перших почали показувати у рекламі жінок такими, якими ті є насправді – з усіма складочками, апельсиновою шкірою і т. д. Особливо люблю зворушливий ролик Dove Real Beauty Sketches, номінант рекламного фестивалю Канські леви 2013 – перегляньте прямо зараз.

Я працюю у ресторанній сфері. Усі наші заклади (Сім’я ресторанів Діми Борісова) – не про красиву люстру, а про їжу. Розвиваємо гастрономічну культуру – «вчимо» людей смачно їсти. Як думаєте, можливо у нас бути на дієті? Можливо звісно, але чи треба? Більшість з нас життєлюби, гурмани і ми займаємося своєю справою свідомо. Я люблю задоволення від простих речей: щось смачненьке, валяння на канапі з книгою, прогулянки у парку, сонячне світло на щоках, мокрий ніс собаки.. Й щиро бажаю кожній відкрити цю маленьку істину: ти красивіша, ніж думаєш! Тоді все навколо змінюється дуже швидко. А потім приходить любов не лише до себе.

Теги


Комментарии (736)

символов 999
Показать еще

Другие авторы